Taking too long? Close loading screen.
Telefon : (0212) 279 87 58 Adres : Yahya Kemal Mah. Güzeldere Cad. No:40 Kağıthane / İstanbul

Pergola Tente Sistemleri

Pergola Tente Sistemleri, Güneş ışınlarından ve yağmur, rüzgar gibi etkilerden korunmak amaçlı üretilen tenteler farklı desen ve renk seçenekleri ile mekanlara ayrı bir hava katmaktadır. Birçok alanda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan bu ürünler uzun yıllar sağlamlığını koruyabilir.

Çevresel faktörlerden etkilenmeden 4 mevsim rahat bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayan Pergola Tente sistemleri uzaktan kumanda ile yönetim seçeneği ile kolay bir şekilde açılır ve kapatılır. Tüm ürünlerimiz TSE’ye uygun bir şekilde üretilmektedir.

Cafe ve restaurantlar’da sıklıkla tercih edilen raylı pergolalar teras alanları içinde istenilen ölçü ve ebatta üretilmektedir. Estetik görünümü ve işlevselliği ile mimari sorunları ortadan kaldırır ve kullanıldığı alanlarda engelleme yapmaz. Raylı Pergola tente sistemi uygulanacak alan proje uzmanları tarafından çizildikten sonra düşük maliyetler ile sizlere en hızlı şekilde çözüm olarak sunulur.

Işıklandırma ve desen seçimi kişinin ihtiyaçlarına göre değiştirilebilir. Kullanımı oldukça kolay kullanıcı dostu olarak üretilmektedir. Ürünlerin üst kısmında bulunan su tesviye olukları sayesinde yağmur ve kar sularının birikmesi ve içeri aktarılması engellenir.

  • Paslanmaz malzemeden üretilen raylı pergola sistemleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Geniş mekanlarda kullanım için ideal bir ürün olan raylı pergola, şık tasarımları ve kullanım avantajları ile her mevsim kullanıcıların işlerini kolaylaştırmaktadır.

Çınar tente sistemleri ; Kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz tenteler konusunda üretim ve satış imkanı ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kumaş seçiminde yapacağınız doğru tercihler, uzun yıllar mekanlarınızın dışarıdan bakıldığında daha fazla kişi tarafından farkedilmesine ve işlerinizin artmasına yardımcı olacaktır.

Raylı Pergola Sistemleri

Uygulama öncesi mühendislerimiz tarafından pergola sisteminin uygulanacağı alan ayrıntılı bir şekilde çizilir ve ne kadar sürede, hangi malzemelerinin kullanılacağı konusunda sizlere bilgi verilir. Yeni yapıların çoğalması ile beraberinde cafe ve restaurantların açılması, tente ihtiyaçlarının artış göstermesine katkı sağlamıştır. 

Hedefimiz : Müşterilerimizin hayal ettiği ortamları yaratırken, çıkabilecek problemlere ne hızlı şekilde çözüm sunmak ve uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerimizin bütçesini yormadan, hayallerine kavuşmasına yardımcı olmak. İlerleyen yıllarda kumaş değişimi gibi konularda, firmamızdan hizmet alan müşterilerimize özel %20 indirimli fiyatlar sunulacaktır.

pergola tente sistemleri nedir,kullanım alanları ve fiyatları