Taking too long? Close loading screen.
Telefon : (0212) 279 87 58 Adres : Yahya Kemal Mah. Güzeldere Cad. No:40 Kağıthane / İstanbul

Karpuz Tente

Karpuz tente ismini renkleri ve görünümü ile karpuz meyvesinin akıllara getirdiği için bu isimle bilinmektedir. Otel ve Mağazaların üst kısımlarında yer alan pencerelerin dekorasyon başta olmak üzere dikkat çeken yanları yanı sıra, güneş ışınlarından ve yağışlardan koruma amaçlı kullanılır.

Karpuz Tente Yararları

  • Sağlam ve dayanıklı tenteler arasında karpuz tente zorlu bir işçilik gerektirse de, diğer modellere göre maliyetleri daha uygundur.
  • Özel olarak kutu profil malzemelerinde imal edilen ürün pres makinesinden büküm yapılarak elektrostatik toz fırın boya ile kaplanıp pvc veya akrilik kumaş giydirilerek üretilir.

Tente boyutlarının ayak uzunluk ve ölçüleri müşterilerimizin talebine göre değişiklik gösterebilir.

Renk seçenekleri ve benzersiz kumaş özellikleri ile uygulanan ortamın dikkat çekmesini ve markanın öne plana çıkması için logo uygulaması ile tanıtım amaçlı kullanım içinde idealdir.

Güneş ışınlarından etkilenmez ve kumaş renginde değişmeler meydana gelmez özelliktedir.

Renk tonları her alana uyum içerisinde olduğu için tercih ettiğiniz modele özel kumaş seçeneklerine kataloğumuzdan ayrıntılı olarak bakabilirsiniz. Her alanda karpuz tente modelini görmek mümkündür.

Avm ve Otellerin girişlerinde tercih edilen uzaktan kumanda sistemi ile rahat bir şekilde açılıp/kapanma olanağı sağlayan bu ürün kapanma esnasında üzerinde biriken kir ve tozu temizleme özelliğine sahiptir.

Boyut, ölçüler ve tente kumaşına göre fiyatlar farklılık gösterebilir. Karpuz tente modelleri alt kısımda herhangi bir düzeltme yapmadan sizlerle paylaşılmıştır.

Tente fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine göre değişmektedir. Uzun süreli kullanım için kullanmak istiyorsanız, konusunda uzman firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.

Mevsimsel değişmelerden etkilenmeden uzun yıllar rahat bir şekilde kullanabileceğiniz karpuz tente sistemleri, yağmur ve güneş ışınlarından en iyi şekilde sizi ve ortamı korumak amaçlı üretilmektedir.

Konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile İstanbul merkezli olarak faaliyetlerimiz birçok şehir’de vermekteyiz. Her zaman konusunda uzman ve referansları sağlam firmaları tercih etmelisiniz. Özellikle bu ürünler dış alanlarda kullanıldığı için zorlu hava koşullarında ne gibi problemlerin ortaya çıkacağı müşterilerimiz tarafından bilinmez.

Müşterilerimize özel olarak yaptığımız araştırmalar ile uzun yıllar çeşitli mevsimlerde kullanılan tentelerin herhangi bir şekilde problem çıkarmadığı da hizmet alan müşterilerimiz tarafından belirtilmiştir.

karpuz tente nedir,karpuz tente modelleri ve fiyatları
İşçilik ve Kalite bakımdan sizlere önerebileceğimiz ; Çift yönlü tente , Kasetli Tente uygun fiyat seçenekleri ile satıştadır. 
En hızlı şekilde bilgi almak için İLETİŞİM kısmına bakabilirsiniz.