Taking too long? Close loading screen.
Telefon : (0212) 279 87 58 Adres : Yahya Kemal Mah. Güzeldere Cad. No:40 Kağıthane / İstanbul

Mafsallı Tente

Mafsallı tente sistemleri, güvenilir ve kullanım alanları en yaygın olan tente çeşitleri arasında yer almaktadır. Kullanıcıların daha rahat bir şekilde kullanımı için manuel ve uzaktan kumada sistemi ile kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Sektörün konusunda en iyi hizmeti sunan firmaları arasında yer alan TENTELİ ürün seçeneklerinde dayanıklı ve uzun ömürlü malzeme seçimi tercih etmeside müşterilerine verdiği önemi ortaya çıkarmaktadır. Mafsallı tentelerde yer alan Eklem kısmı sayesinde ileri ve geriye doğru rahatlıkla hareket etmesine olanak sağlar. Her mevsim kullanım için ideal olan bu model cafe ve restaurantlar’da görmeye alıştığımız model olarak bilinir. İstenilen ölçü ve ebatlarda üretimi gerçekleşen tente sistemleri uygulanacak alana göre projelendirilir ve uygulanır. 

Mafsallı tente sistemleri görüntü ve şıklık bakımından mekan konseptinde yenilik yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir modeldir. Sağlam ve dayanıklı malzemeler ile her mevsim etkilenmeden rahat bir şekilde kullanabileceğiniz sistemler, farklı renk ve kumaş seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Eklem kısmının iki dirseği dışa doğru açılmaktadır. Maksimum olarak 3 metre öne, 6 metre genişliğe kadar açılım yapılabilir. Ölçülerin değişmesi ile beraber kumaş kısmında potların oluşması gibi bir durum söz konusu olabilir. Kullanılan malzemelerin kalitesine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Mafsallı Tente Avantajları Nelerdir ?

Mevsimsel değişmelere göre açılıp/kapanma seçeneği bulunan bu ürünler cafe ve benzeri mekanlarda tercih edilir. Temizliği oldukça kolay olan, güneş ışınlarından ve yağışlardan korunma amaçlı geliştirilen mafsallı modeller, uygun fiyat ve kaliteli işçilik seçenekleri ile satışa sunulur. İlk olarak proje mühendislerimiz uygulama yapılacak alanın projesini çizer ve buna göre fiyatlar ve kullanılacak malzemeler belirlenir. Kumaş seçimine göre uyguladığımız modeller farklılık gösterebilir.

Su geçirmez ve güneş ışınlarından yıpranmaz özellikte üretilen kumaşlar, kalitesine göre sınıflarda incelenebilir. Tente konusunda geniş bir ürün ağına sahip olan firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerinin talep ettiği ürünlerde kaliteyi ve memnuniyeti ön planda tutacaktır. Çınar Tente olarak çeşitli alanlarda uyguladığımız mafsallı tente modelleri konusunda ürünleri ayrıntılı bir şekilde alt kısımda bulabilirsiniz. Uygun ödeme seçeneklerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Genelde tente sistemleri birbirine benzer, fakat kullanım kolaylığı ile kullanılacak alanlara göre değişiklik gösterebilir. Dayanıklılık konusunda önerebileceğiniz diğer model ise kasetli tente sistemleridir.

mafsallı tente sistemleri modelleri ve fiyatları