Taking too long? Close loading screen.
Telefon : (0212) 279 87 58 Adres : Yahya Kemal Mah. Güzeldere Cad. No:40 Kağıthane / İstanbul

Körüklü Tente

Körüklü Tente Sistemleri

Tente çeşitleri arasında yer alan körüklü tenteler genelde ev ortamları için kullanılır. Birbirinden ayrı bir şekilde görülen demir profillerin bir yelpaze gibi toplanmasından dolayı bu ismi almıştır. İstenilen ölçü ve ebata göre uygulanabilir olması nedeniyle tercih edilir.

İşçilik bakımından diğer modellere göre daha zor imal edilmesine rağmen, fiyat bakımından diğer modellere göre daha ekonomik ve estetik bir görünüme sahiptir. Fiyatının uygun olması kullanılan malzemelerin daha az olmasından kaynaklıdır. Yeni yapılarda görmeye alıştığımız körüklü tenteler balkonların daha verimli bir şekilde kullanılması için tercih edilir.

Güneş ışınlarından ve yağışlardan koruma görevi yapan körüklü tente görüntü kaybına uğramadan her mevsim rahat bir şekilde kullanmanıza imkan sağlar. Tente boyu ve ebatları isteğe göre ayarlabilir, buna göre fiyat değişiklikleri ortaya çıkar. Her modelde kullanılan farklı kumaş seçeneklerinden Blackout tente kumaşı bu model için uygun değildir. Kumaşın kalın olması nedeniyle tente çalışmasında olumsuz sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Çınar Tente, İstanbul merkezli olmak üzere birçok bölgede sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Konusunda deneyimli ve birçok başarılı çalışmaya imza atmış olan ekibimiz, merak ettiğiniz konularda sizlere hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Körüklü tente sistemlerinin mekanik aksamları oldukça dayanıklı olmasından dolayı, uzun yıllar rahat bir şekilde bakım gerektirmeden kullanabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde bez değişimi ve tamir gibi durumlarda, firmamızdan hizmet almış müşterilerimize özel iskontolu fiyatlar sunmaktayız. Ödeme konusunda her bütçeye uygun seçenekler sayesinde tente sistemlerinin cazibeli ve gelişmiş seçeneklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşçilik ve Kalite bakımdan sizlere önerebileceğimiz ; Çift yönlü tente , Kasetli Tente uygun fiyat seçenekleri ile satıştadır. 
En hızlı şekilde bilgi almak için İLETİŞİM kısmına bakabilirsiniz.