Taking too long? Close loading screen.
Telefon : (0212) 279 87 58 Adres : Yahya Kemal Mah. Güzeldere Cad. No:40 Kağıthane / İstanbul

Kamyonet Tentesi

Kamyonet tentesi mevsimsel olarak değişmelere bağlı yapılacak yolculuklarda malzemeleri daha güvenli bir şekilde taşıma imkan sağlar. Kış aylarında yağış oranlarının artması ile su geçirmez ve yıpranmaz olan tenteler renkleri ve kullanılacak kamyonet yapısına göre değişiklik gösterebilir. 

Kolay bir şekilde kullanım imkanı sunan bu tenteler üstten ve yandan açılabilir olmasından dolayı caziptir. Sektörel alanda oldukça fazla firmaya hizmet veren Çınar Tente, sunduğu hizmetlerde garantili ve dayanıklı malzemeleri müşterilerinin tercihlerine göre tasarlamaktadır.

Kamyonet tente sistemleri tüm araçlara üst kayar çatı sistemi ile açılır kapanır tavan yapılarak tenteler daha fonksiyonel bir hale getirilebilmektedir. Uzun yolculuklarda malzemelerin yağmur, toz ve rüzgar nedeniyle zarar görmesi engellenmeyi amaçlanmıştır. Kamyonet tente fiyatları aracın ebatına göre değişiklik gösterebilir.

Kamyonet tentesi üzerine yapılan iskelet tente sabit ve standart olduğundan ilerleyen dönemlerde branda değişimini daha düşük fiyatlar ile yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve her zaman uygun ödeme seçenekleri ile en iyi olmayı hedefleyen çınar tente, oldukça fazla kamyonet tentesi referansına sahiptir.

Farklı tasarımlara sahip tente ürünlerimiz dayanıklı ve uzun süre zorlu hava koşullarına dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Çınar tente, uygun ödeme seçenekleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre tasarım ve çizimler gerçekleştiren en tecrübeli kamyonet tente üreticileri arasında yer almaktadır.

Kamyonetin rengi ve ölçülerine göre değişiklik gösteren tenteler, standart renklerde üretilmektedir. Su geçirmez ve güneş ışınlarından etkilenmeyen özelliği sayesinde tercih edebileceğiniz en kaliteli malzemeler arasında bulunur.

Uzun yollarda götüreceğiniz malzemeleri en iyi şekilde muhafaza etmeniz için uygun olarak tente seçeneklerini tercih etmeniz, mevsimsel olarak ortaya çıkabilecek problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olacaktır. Hızlı ve uygun fiyatlar ile tente sistemleri kolaylıkla montajı gerçekleşir.

Daha önceden firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin kamyonetlerini sizler alt kısımda yer alan modeller kategorisinde paylaşmaya karar verdik, böylelikle ürün seçiminde daha hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz. Yüksek kalite standartlarına uygun bir şekilde ürünlerimizde kalite ve dayanıklılığı ön planda tutarak, sizlere tente konusunda en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Kamyonet Tente Modelleri

çınar tente kamyonet tente fiyatları