Taking too long? Close loading screen.
Telefon : (0212) 279 87 58 Adres : Yahya Kemal Mah. Güzeldere Cad. No:40 Kağıthane / İstanbul

Hakkımızda

Şık ve kullanışlı Tente Modelleri

Çınar Tente

Firmamız İstanbul’da tente sistemleri konusunda geniş bir alanda üretim ve montaj imkanı ile hizmet vermektedir. Güneş ışınlarından ve yağışlardan korunma amaçlı uygulanan tenteler ev ve işyerleri için kullanışlı ve kullanışlıdır. Çınar Tente sektörde sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veren ve uygun ödeme seçenekleri ile tente sistemlerinin yaygınlaşmasına katkı sağlayan en eski firmalar arasında bulunmaktadır.

Üretimini yaptığımız ürünler tamamen kullanıcıların verim elde edebilecekleri şekilde manuel veya otomatik kapanma seçenekleri sayesinde daha cazip hale gelmektedir. Su geçirmez ve güneş ışınlarından etkilenmeyen kumaş seçenekleri her modele farklı renk ve özelliklerde uygulanabilir. Kaliteli ve uzun yıllar dayanıklılığını koruyacak ürünler konusunda, en gelişmiş teknolojiye sahip üretim malzemelerimiz ile sizlere daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Kurumsal olarak her bölgede yer alan bayilerimiz sunduğu hizmetlerde çınar tente güvencesini ön plana çıkararak, müşterilerinin memnuniyetini ve ilerleyen günlerde çıkabilecek sorunları karşısında en hızlı şekilde çözüme ulaşmayı hedeflemektedir. Firmamızda yer alan müşteri temsilcilerimiz hizmet sonrası memnuniyetinizi sorgulamak için anket sistemi ile puanlama yapmaktadır.

Hızlı ve Ekonomik

Ürünlerimiz uygulanacak alana hızlı ve maliyeti düşük bir şekilde uygulanmaktadır.

Uygun Ödeme Seçenekleri

Kalitesine kefil olduğumuz ürünler konusunda bütçenizi etkilemeden ödeme seçenekleri sunarız.

Tente Kullanım Alanları

Ev ve işyerleri için istenilen ölçü ve ebatta uygulanan tente seçeneklerimizi incelemenizi öneririz.

Su Geçirmez Kumaş

Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip kumaşlarımız su geçirmez ve yıpranmaz özelliktedir.

Tente Sistemleri konusunda fiyat ve projelendirme hakkında bilgi almak için

0+
Kasetli Tente
0
Kamyonet Tente
115
Mafsallı Tente
0
Müşteri Memnuniyeti