Taking too long? Close loading screen.
Telefon : (0212) 279 87 58 Adres : Yahya Kemal Mah. Güzeldere Cad. No:40 Kağıthane / İstanbul

Kağıthane Tente Sistemleri

Çınar tente mevsimsel kullanımlık için ideal tente sistemleri konusunda farklı kumaş ve malzeme seçenekler ile istanbulda hizmetinizdedir.  Güneş ışınlarından ve yağışlardan korunma amaçlı uygulanan tente sistemleri su geçirmez ve yıpranmaz özelliktedir. Çınar Tente modern tasarımlara tente sistemleri ile İstanbul kağıthane bölgesinde de hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz yüksek kalite uzun yıllar kullanım için idealdir. Kullanıcıları kolay bir şekilde yönetebileceği şekilde uzaktan kumanda sistemi ile rahatlıkla açılıp/kapatılır. Garantili ve uygun ödeme seçenekleri ile tente seçeneklerimizi ; Otel, Avm, ev ve işyerlerinde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uygulandığı alana dekoratif yönden şık bir görünüm kazandıran tente sistemleri 4 mevsim rahat bir şekilde kullanılır. Üst kısımda biriken kar ve su birikintileri özel bir sistem ile dışarı atılır. Temizliği kolay ve montajı oldukça başarılı bir şekilde gerçekleşir. Yer kaplamadığı gibi mekan konseptinde farklı bir görünüm elde etmenize imkan sağlar.

Kağıthane tente firmaları arasında uzun yıllar hizmet vermiş olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı yaptığı çalışmalar ile başarı ve kaliteyi ön planda tutmayı hedeflemektedir. Oldukça fazla ürün seçeneği bulunduğu için, uygulanacak alanda en iyi verim sağlayacak modeller sizlere önerilir.

Mekanın renk konseptine uygun kumaş seçeneklerimiz su geçirmez ve garantili olarak montajı gerçekleşir. Firmamızın satışını yaptığı modeller ; Mafsallı tente, kamyonet tente, çift taraflı tente, pergola tente, karpuz tente olarak değişmektedir.

Çınar tente birbirinden farklı tasarımlara sahip tente sistemleri konusunda en ideal fiyat ve model seçenekleri ile istanbul merkezli olarak birden fazla bölgede hizmet vermektedir.

Anahtar Kelimeler ; Kağıthane tente fiyatları, istanbul kağıthane tente modelleri,kağıthane tente üreticileri

Uygun Fiyat

Tente sistemlerimiz konusunda uygun fiyat ve taksitli ödeme seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştıyoruz.

4 Mevsim Kullanım

Yaz ve kış aylarında görüntü kaybı olmadan rahat bir şekilde kullanabileceğiniz tente sistemleri, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Güneş ve Yağışlardan Korunun

Şık tasarımı ve avantajları ile yaz ve kış aylarında ortaya çıkan mevsim sorunlarından en iyi şekilde korunma yöntemidir.