Taking too long? Close loading screen.
Telefon : (0212) 279 87 58 Adres : Yahya Kemal Mah. Güzeldere Cad. No:40 Kağıthane / İstanbul

Beşiktaş Tente

Tente konusunda kaliteli hizmet ve uygun fiyat seçenekleri sizleri bekliyor.

Beşiktaş Tente Sistemleri

Tente sistemleri şık tasarımı ve kullanışlı yapısı ile her alanda kullanım için en ideal ürün sınıfındadır.
4 Mevsim kullanım seçeneği bulunan tenteler güneş ışınlarından ve yağışlardan koruma amaçlı üretilmektedir. Zorlu hava koşullarında kar ve su birikintilerini üstünde barındırmayan özel bir mekanizmaya sahiptir.

Tente kumaş seçenekleri uygulanacak modele göre değişiklik gösterebilir. Teknolojisi ve yenilikleri ile uzaktan yönetebilir en yeni sistemlere kolay bir şekilde sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’un tüm illerinde bayileri ile hizmet veremeye başlayan çınar tente, Beşiktaş tente firmaları arasında birden fazla referansı ile bir marka olmayı başarmış ve müşteri taleplerini en hızlı şekilde çözüme ulaştıran kurumsal firmalar arasında yer almaktadır.

Tente Kullanım Alanları ; Cafe, Restaurant, Otel, Avm ve evlerinize özel uygulamalar yapılmaktadır.

Konusunda deneyimli ve birçok başarılı çalışmaya imza atmış olan tecrübeli ekibimiz ile İstanbul’da kaliteli şekilde hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Uygulanacak alanın M2’sine göre ve kullanılan malzemeye göre fiyatlarda değişikler olabilir.

Maliyeti düşük ve uzun yıllar kullanabileceğiniz en çok tercih edilen modeller arasında ; Mafsallı tente, körüklü tente, karpuz tente, raylı pergola ve kamyonet tente konusunda ürün modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Tente sektöründe hizmet veren firmaların farklı fiyat seçenekleri sunması, kullanılan malzeme ve aksesuarların kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Beşiktaş tente konusunda sizde güvenilir ve kurumsal bir firmadan hizmet almak istiyorsanız, iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Tente Sistemleri Neden Tercih Edilir ?

Mevsimsel değişmeler ile beraber daha kısıtlı kullanılan alanların, uzaktan kumanda ile yönetebilir açma/kapama seçenekleri ile yaz ayında serin bir ortam imkanı sunarken, kış aylarında daha sıcak bir ortamda zaman geçirmenizi sağlar. Özel Led ışıklandırması sayesinde mekana farklı bir görünüm kazandırır.

Tente yaptırmayı düşünüyorsanız, havaların sıcak olduğu yaz mevsiminde montaj ve uygulama yaptırmanız daha mantıklıdır. Malzemenin tam olarak oturması ve ıslanmaması önemlidir. Kullandığımız malzemeler paslanmaz ve garantilidir.

Kış aylarında yakıt tasarrufu ve Yaz aylarında soğutma maliyetlerini en alt seviyeye indirebileceğiniz en iyi sistem.

Yaşam alanlarını daha kullanışlı bir hale getirmek için “Tente Sistemleri” görüntü kaybına engel olmadan en iyi şekilde verim alabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır.

Su geçirmez kumaş ve güneş ışınlarından dolayı yıpranmaz özellikte olan kumaşlarımız garantilidir.

Mekanlarınıza daha fazla müşteri çekmek için doğru renk ve model seçenekleri ile başarı elde edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler ; Beşiktaş Tenteci, Beşiktaş tente fiyatları, Beşiktaş tente firmaları

  • Abbasağa Tente Sistemleri
  • Akatlar Tente Firmaları
  • Arnavutköy Tenteci
  • Bebek Tente Firmaları
  • Etiler Tente Sistemleri
  • Gayrettepe Tente Hizmetleri
  • Beşiktaş Levent
  • Beşiktaş Ortaköy
  • Beşiktaş Türkali Tente