Taking too long? Close loading screen.
Telefon : (0212) 279 87 58 Adres : Yahya Kemal Mah. Güzeldere Cad. No:40 Kağıthane / İstanbul

Kasetli Tente

Kasetli tente sistemleri şık görünümü ve kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kasetli tente sistemi adını profil kısmında kumaşın toplanmasından almıştır. Daha uzun ömürlü bir kullanım seçeneği sunan kasetli tentelerin kumaşların su geçirmez ve güneş ışınlarından yıpranmaz özellikte üretilmektedir. Maliyet bakımından diğer modellere göre daha zor bir işçilik gerektirse de, fiyatları daha uygundur.

Tenteler güneş ışınlarından ve yağışlardan koruma amaçlı üretilmektedir. Mekanın tasarımına uygun kumaş ve renk seçeneği de olması bu ürünleri cazip kılmaktadır. Çınar Tente üretimini yaptığı malzemeler konusunda garantili ve birçok referansa sahip firmalar arasında yer almaktadır. Cafe, Restaurant ve farklı işletmeler için ideal olan tenteler kurulum öncesi, mühendislerimiz tarafından projelendirilerek sizlere en iyi şekilde sunulması hedeflenir. 

Kasetli Tente Avantajları

Manuel veya uzaktan kumanda ile açılıp/kapanma seçeneği bulunan bu sistemler uzun ömürlüdür. Sigara yasağının yer aldığı mekanlarda üst kısmını kolayca açabilirsiniz. Mevsimsel değişmelerden etkilenmeden kullanabileceğiniz ürünler genel olarak yaz aylarında tercih edilir. M2 fiyatları uygulanacak ortamın ebat ve ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. 

Kasetli Tente Teknik Özellikleri

  • Mekanizma kısmını ve profil içine toplanan kumaşı en iyi şekilde korur.
  • Akrilik kumaş seçeneği dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • Kumaş üzerinde tozların birikmesini engellemek için süpürge sistemi yer alır.
  • 45 Derecelik açıya göre ayarlanabilir.
  • Talebe göre rüzgarı algılayan sensör sistemleri uygulanabilir.

Kendiliğinden temizleme seçeneği bulunan kasetli tentelerde kıvrılan kumaş aynı zamanda kir tutmayı engelleyen bir özelliktedir. Alüminyum profillerden üretilmiş metal aksamı sayesinde uzun yıllar rahat bir şekilde kullanma imkanı sağlar. Kasetli tente kaset adı verilmekte olan iskelet yapısı ile kapı olarak minimum alan kaplamaktadır. Kasetli tentenin bir güzel yanı açık hali ayarlanabilmekte olan bir sistem olarak tercih edilmektedir.

Çınar Tente kasetli tente sistemleri konusunda birçok referansa sahip en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Zaman içerisinde kumaş veya tente sisteminde yapacağınız değişiklerde müşterilerimize özel %20 indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Renk tonları ve dikkat çeken özellikleri ile kasetli tente modelllerini alt kısımdan ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Müstakil villalarınız için kullanabileceğiniz Çift Yönlü Tente sistemlerini inceleyebilirsiniz.

çınar tente kasetli tente sistemleri modelleri ve özellikleri