Taking too long? Close loading screen.
Telefon : (0212) 279 87 58 Adres : Yahya Kemal Mah. Güzeldere Cad. No:40 Kağıthane / İstanbul

Çift Taraflı Tente Sistemleri

Tente sistemleri güneş ışınlarından ve yağışlardan korunma amaçlı üretilen dekorasyon yönünden estetik görünümleri ile mekanların konseptinde değişikliklere neden olan en iyi sistemler arasında yer almaktadır. Otel ve Müstakil evlerin bahçelerinde her iki yönden gelebilecek problemlere çözüm olarak çift yönlü olarak üretilen bu sistemler su geçirmez ve yıpranmaz özelliğe sahiptir.

Çift Taraflı Tente Avantajları

Kullanıcıların verimli bir şekilde kullanabilmesi için manuel olarak açılıp/kapanma imkanı sunan çift taraflı tenteler istenilen kumaş ve ölçülerde üretilebilmektedir. Güneşin geliş yönüne göre ayarlanması kolay olan bu sistemlerin, tekerlikli olması sayesinde her alana kolay bir şekilde taşınabilir.

Çevresel faktörlerden etkilenmeden uzun yıllar sağlamlığını koruyan bu sistemler ilerleyen yıllarda kumaş değişimi sonrası da kullanılabilir. Yapısı itibari ile estetik bir görünüm kazandırır. Kullanıcıların daha fazla verim alabilecekleri şekilde üretilmiştir. Ebat ve ölçüler dışında kumaşa göre tente fiyatları değişiklik gösterebilir.

Ekonomik yönden bütçenize uygun bir şekilde hızlı bir şekilde üretilen çift yönlü tente sistemleri, yağış ve güneş ışınlarından etkilenmeyecek özellikte bir malzemeden üretilmiştir. Dayanıklı ve garantili olarak firmamızdan hizmet alanlara özel ödeme seçeneklerimiz ile en iyi olanı sunmayı hedefliyoruz. Dekoratif aksesuarlar ile tentenizin etrafını süsleyebilir ve daha şık bir görüntü kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Yaz mevsiminde uygulanması ürünlerden alacağınız memnuniyet için önem taşımaktadır. Çınar Tente ; Yeni nesil ürün seçeneklerinde manuel veya otomatik olarak açılıp/kapanma imkanı sunan tenteler konusunda üretim ve satış yapmaktadır.

Üst kısımda yer alan ürünler tamamen referans amaçlı olup, uygulama esnasında ortaya çıkabilecek sorumluluklardan firmamız sorumlu tutulamaz. Ortamın ebat ve ölçülerine göre değişiklik gösteren tasarımlarımız proje mühendislerimiz tarafından çizime dökülerek sizlere sunulur. Bu sayede nasıl bir görünüm elde edileceği belirtilir. Daha fazla bilgi almak için İLETİŞİM kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Uygulanacak alana sabit veya tekerlek sistemi ile uygulanabilen ve adını çift yöne açılmasından alan, çift yönlü tenteler konusunda en geniş referansa sahip istanbul firması olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Aklınıza takılan soruları, müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek eksiksiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Diğer iller için lütfen bayilerimiz hakkında bilgi talebinde bulunun.

çınar tente sistemleri